O Nas

Campinng CampKAJAKOWO

Klimatyczne miejsce, jakim jest Zalew w Zakrzówku Szlacheckim od wielu lat jest jednym z najczystszych zbiorników wodnych oraz jednym z najbardziej uwielbianych miejsc do odwiedzenia podczas wakacyjnego wypadu poza miasto.  Obserwacja różnych gatunków ptaków, raj dla fotografów krajobrazowych, sporo miejsc do połowów ryb dla wędkarzy, urozmaicone ścieżki rowerowe, aktywny wypoczynek na łonie natury, czy też zamiłowanie do kajakarstwa co roku przyciąga wielu śmiałków. Od teraz już nie musicie martwić się o kwestię noclegów, nasze pole namiotowe CampKAJAKOWO spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Poza samym Zalewem oraz plażą tuż obok, znajdują się tutaj niesamowicie urokliwe miejsca. W okresie wakacyjnym kąpielisko przy plaży jest strzeżone przez ratowników WOPR-u.  Jeśli macie, zachęcamy do zabrania ze sobą rowerów. Malownicze tereny dookoła umożliwią Wam krótkie przejażdżki, czy też długie rowerowe wyprawy.

Kiedy najdzie Was ochota na rodzinną zabawę, czy też wodne szaleństwa np. w kajakach lub na desce SUP, to nie musicie się o to martwić. W Naszej Wypożyczalni sprzętu wodnego KAJAKOWO wypożyczysz cały sprzęt pływający wraz z całym niezbędnym wyposażeniem.

 

                                                  Regulamin CampKAJAKOWO – Savoir Virve

                                                            W języku polskim – Regulamin
                                                            W języku angielskim – Regulamin
                  

Dlaczego CampKAJAKOWO?

100% Zadowolenia

Wyjątkowa rodzinna atmosfera, gwarancja ciszy, prawdziwego odpoczynku i naładowania baterii na łonie natury

Ilość atrakcji

Pole namiotowe, spływy kajakowe rzeką Wartą oraz Liswartą, Bar Przystań, ścieżki rowerowe, plaża oraz kąpielisko nad Zalewem

Urokliwy klimat

CampKAJAKOWO położone przy klimatycznym zalewie w Zakrzówku Szlacheckim to najlepsze miejsce na Twój odpoczynek !

nasza lokalizacja

Zakrzówek Szlachecki 215, 97-561 Ładzice